Agnieszka Gruba
Adwokat
agnieszka.gruba@mmp.pl

48 58 3003 999

Specjalizuje się w prawie cywilnym i obsłudze podmiotów gospodarczych. Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie prawnym zarówno na rzecz przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych, konstruowaniu i opiniowaniu umów, prowadzeniu spraw windykacyjnych, reprezentowaniu w negocjacjach i sporach sądowych. Doradza przedsiębiorcom w sprawach z zakresu ochrony konkurencji. Posiada cenne doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji. Zajmuje się problematyką związaną z: prawem własności przemysłowej, prawem autorskim, prawem zamówień publicznych oraz kredytami frankowymi. Prowadzi stałą obsługą prawną podmiotów gospodarczych. Specjalizuje się także w prowadzeniu spraw: rodzinnych, o alimenty, rozwodowych, o podział majątku, spadkowych oraz z zakresu prawa pracy. Świadczy również pomoc prawą w sprawach karnych i karnoskarbowych, wpierając na każdym etapie postępowania.

Z Kancelarią związana jest od 2012 roku. Wykonuje zawód adwokata od 2015 roku. W tym samy roku założyła Kancelarię Adwokacką w Gdańsku, która na stałe współpracuje z Kancelarią Misiewicz, Mosek i Partnerzy.

Wpisana na listę adwokatów Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Szczecińskiem.  W 2011 roku ukończyła aplikację ogólną w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury w Krakowie. Od 2010 roku zdobywała doświadczenie zawodowe pracując oraz praktykując w trójmiejskich kancelariach prawniczych, sądach i prokuraturach.

Włada językiem angielskim.